Vylož můj sen

Ano, chci výklad svého snu

Podmínky provozu

1. Server www.vylozmujsen.cz poskytuje výklad snů založený na předpokladu, že sny mají symbolický význam a mohou být interpretovány jako zprávy z našeho nevědomí. Je důležité mít na paměti, že výklad snů není vědecky ověřený nástroj a jeho výklad je individuální. Symboly a jejich význam můžou být různorodé pro jednotlivce a jejich interpretace se může lišit od jiných interpretací na jiných serverech. Výklad snů je nutno brát výlučně jako orientační nástroj a používat ho k interpretaci svých snů s rozvahou a rozumem. 


2. Neposkytujeme žádné služby jinak než přímo na stránkách serveru. E-mailový kontakt slouží výlučně pro řešení potíží s funkčností serveru nebo pro deaktivaci uživatelského účtu.

3. Server www.vylozmujsen.cz je koncipován jako zábavní portál, jakýkoli materiál umístěný zde má pouze informační a zábavný charakter a ohledně jeho využití neposkytujeme žádné záruky. Každý návštěvník využívá informaci zveřejněnou na tomto serveru podle svého vlastního uvážení a také na svou vlastní odpovědnost.

4. Server www.vylozmujsen.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše zdraví, psychický stav a osobní rozhodnutí.

5. Žádná z informací zveřejněných na portálu www.vylozmujsen.cz nesmí být vykládána jako poskytnutí lékařské konzultace nebo jako pokus jakýmkoli způsobem provádět zdravotnickou, psychologickou, právní či jakoukoli jinou odbornou praxi.

6. K řešení konkrétních otázek týkajících se Vašeho zdraví, psychického stavu a způsobu života doporučujeme obrátit se se žádostí o konzultaci na odborníky v konkrétních oborech.

Kontaktní údaje: SIZEMORE s.r.o., Balbínova 206/16, 120 00 Praha 2 – Vinohrady, IČ: 28121171, tel.: +420 591 160 062 (po-pá 8:00-15:00), e-mail sen@sizemore.cz